KOSGEBTEN 50.000 TL LİK DESTEK

Destek alabilmeniz için işletmeye ait veri bilgilerini KOSGEB’in veri tabanına kaydetmelisiniz. KOSGEB veri tabanına kayıt yaptırırken; işletmenin adı, işletmenin statüsü, vergi dairesinin bulunduğu il ve ilçeyi, vergi numaranızı eğer şahıs işletmesi ise TC kimlik numaranız, yetkili kişi adını ve soyadını, SSK sicil no, SSK iş yeri sicil no, işletmenin kuruluş yılını, esnaf ticaret sicil no, bağlı bulunduğu meslek kuruluşu, NACE üst kod ve NACE alt kodları da girilecek ve işletmeye ait adres telefon ve fax numaralarını da girerek tamamlayacaksınız.

KOSGEB veri tabanına kaydı olanlar KOBİ giriş işleminde başlayıp işletmenize ait bilgilerin hepsini girdikte sonra çıktılarını alıp bağlı olacağınız KOSGEB şubelerine bireysel olarak gidip evrakları teslim edip başvuru yapmış olacaksınız.

Kayıt işlemlerini yaparken dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta ise 15 dakika içerisinde zaman aşımına uğramadan yapmalısınız. KOSGEB veri tabanına yaptığınız kayıtlarda yanlışlıklardan ise siz sorumlu olacaksınız, bu nedenle dikkatli olmalısınız.

 

Bu yazı Genel, KOSGEB içinde yayınlandı ve , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s